
Küttematid, GXmat, 37 W/ft², 90 ft², Toitepinge [V] AC: 240
088L3302
Kaabli tüüp: Kahesooneline
088L3302
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Deformatsioonitugevus [N] | 2000 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Out of scope |
| EPD on saadaval | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiidetud standard | CLASS 2872 01CLASS 2872 81 |
| Heakskiit | E543796 |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°F] [Max] | 220 °F |
| Kaabli ekraan | Alufoil 100% |
| Kaabli läbimõõt [in] | 0.25 in |
| Kaabli takistus [Ohm] | 16.5000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [sq ft] | 90 ft² |
| Kirjeldus | GX Mat 240V, 45 Ft., 90 Sq. Ft., 3495W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 3495 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | GX Mat 240V, 45 Ft., 90 Sq. Ft., 3495W, |
| Mati laius [ft] | 2.0 ft |
| Mati pikkus [ft] | 45.0 ft |
| Mati võimsus [W/ft²] | 37 W/ft² |
| Paigaldustemperatuur [°F] | 23 °F |
| Pakendi kõrgus [mm] | 800 mm |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi laius [mm] | 600 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 632 mm |
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Ground ice and snow melting |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sertifitseerimisettevõte | UL LLC |
| Sisaldab akusid | No |
| Täitematerjal | PEX |
| Tarvikute komplekt | No |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [ft] | 19.6 ft |
| Toitejuhtme soonte arv | 2 |
| Toitejuhtme tüüp | AWG12 |
| Toitepinge [V] AC | 240 V |
| Tõmbetugevus [N] | 120 N |
| Toote kirjeldus | GX Mat |
| Toote tüüp | GXmat |
| Töötemperatuur [°F] [Max] | 149 °F |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | Yes |
| UV-kaitsega | Jah |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Must |
| Vool [A] [Max] | 14.6 A |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 6.819 Kilogram |
| Netokaal | 6.751 Kilogram |
| Volume | 0.075 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5703466175675 |
| Proposition 65 | Cancer |