
Küttematid, ECsnow 250T, 250 W/m², 8.00 m², Toitepinge [V] AC: 400
088L6485
Kaabli tüüp: Kahesooneline, Mati laius [m]: 0.8, Mati pikkus [m]: 10.6
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECsnow
Soovitatav asendamine: 83902059
088L6485
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°C] [Max] | 90 °C |
| Kaabli ekraan | Vaskvarjestus |
| Kaabli läbimõõt [mm] | 7.0 mm |
| Kaabli takistus [Ohm] | 84.6000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [m²] | 8.00 m² |
| Kirjeldus | ECsnow 250T 8m² 400V 1890W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 1890 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | ECsnow 250T 8m² 400V 1890W |
| Mati laius [m] | 0.8 m |
| Mati pikkus [m] | 10.60 m |
| Mati võimsus [W/m²] | 250 W/m² |
| Paigaldustemperatuur [°C] [Min] | -5 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi kõrgus [mm] | 680 mm |
| Pakendi laius [mm] | 180 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 180 mm |
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Ground ice and snow meltingRoof frost protection |
| Sisaldab akusid | No |
| Tarvikute komplekt | No |
| Tihedus [mm] | 7.00 mm |
| Toitejuhe | Ei |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 10.0 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 3 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.5 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTCL |
| Toitepinge [V] AC | 400 V |
| Tõmbetugevus [N] | >300 N |
| Toote tüüp | ECsnow 250T |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UV-kaitsega | Jah |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Must |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 5.94 Kilogram |
| Netokaal | 5.881 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 28 Liter |
| EAN/UPC | 5703466248010 |