
Küttematid, ECsnow 250T, 250 W/m², 2.00 m², Toitepinge [V] AC: 400
088L6483
Kaabli tüüp: Kahesooneline, Mati laius [m]: 0.8, Mati pikkus [m]: 2.6
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECsnow
Soovitatav asendamine: 83902050
088L6483
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | FEP |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°C] [Max] | 90 °C |
| Kaabli ekraan | Vaskvarjestus |
| Kaabli läbimõõt [mm] | 7.0 mm |
| Kaabli takistus [Ohm] | 347.8000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [m²] | 2.00 m² |
| Kirjeldus | ECsnow 250T 2m² 400V 460W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 460 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | ECsnow 250T 2m² 400V 460W |
| Mati laius [m] | 0.8 m |
| Mati pikkus [m] | 2.60 m |
| Mati võimsus [W/m²] | 250 W/m² |
| Paigaldustemperatuur [°C] [Min] | -5 °C |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi kõrgus [mm] | 680 mm |
| Pakendi laius [mm] | 180 mm |
| Pakendi sügavus [mm] | 180 mm |
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Ground ice and snow meltingRoof frost protection |
| Sisaldab akusid | No |
| Tarvikute komplekt | No |
| Tihedus [mm] | 7.00 mm |
| Toitejuhe | Ei |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 10.0 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 3 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.5 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTCL |
| Toitepinge [V] AC | 400 V |
| Tõmbetugevus [N] | >300 N |
| Toote tüüp | ECsnow 250T |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UV-kaitsega | Jah |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Must |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.83 Kilogram |
| Netokaal | 2.802 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 22.68 Liter |
| EAN/UPC | 5703466247990 |