
Küttematid, ECflex 50T, 50 W/m², 8.80 m², Toitepinge [V] AC: 230
088L6389
Kaabli tüüp: Kahesooneline, Mati laius [m]: 0.8, Mati pikkus [m]: 11.7
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: ECflex
Soovitatav asendamine: 140F1424
088L6389
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | XLPE |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| EPD on saadaval | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°C] [Max] | 90 °C |
| Kaabli ekraan | Alufoil 100% |
| Kaabli läbimõõt [mm] | 6.9 mm |
| Kaabli takistus [Ohm] | 123.7000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [m²] | 8.80 m² |
| Kirjeldus | ECflex 50T 8,8m² 230V 430W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 430 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | ECflex 50T 8,8m² 230V 430W |
| Mati laius [m] | 0.8 m |
| Mati pikkus [m] | 11.70 m |
| Mati võimsus [W/m²] | 50 W/m² |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldustemperatuur [°C] [Min] | -5 °C |
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Tarvikute komplekt | No |
| Tihedus [mm] | 6.90 mm |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 4.0 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 3 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.5 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTCL |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Tõmbetugevus [N] | >500 N |
| Toote tüüp | ECflex 50T |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UV-kaitsega | Ei |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Punane |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 5 Kilogram |
| Netokaal | 4.885 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 33.075 Liter |
| EAN/UPC | 5703466247136 |