
Küttematid, ECflex 100T, 6.50 m², Toitepinge [V] AC: 230, 660 W
088L6359
ECflex 100T 6,5m² 230V 660W
Soovitatav asendamine: 140F1456
088L6359
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Deformatsioonitugevus [N] | >1500 N |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektrijuhi isolatsioon | XLPE |
| Element IP Class | IPX7 |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| EPD on saadaval | Yes |
| Garantii [Year] | 20 |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Out of scope |
| Jõudeoleku temperatuur [°C] [Max] | 90 °C |
| Kaabli ekraan | Alufoil 100% |
| Kaabli läbimõõt [mm] | 6.9 mm |
| Kaabli takistus [Ohm] | 80.3000 Ohm |
| Kaabli tüüp | Kahesooneline |
| Katmispind [m²] | 6.50 m² |
| Kirjeldus | ECflex 100T 6,5m² 230V 660W |
| Küttepõhimõte | Saritakistuslik |
| Küttevõimsus [W] | 660 W |
| Leegiaeglusti | Jah |
| Material Description | ECflex 100T 6,5m² 230V 660W |
| Mati laius [m] | 0.8 m |
| Mati pikkus [m] | 8.70 m |
| Mati võimsus [W/m²] | 100 W/m² |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Paigaldustemperatuur [°C] [Min] | -5 °C |
| Pliivaba | Jah |
| Product line | 21 |
| Rakendus | Floor heating |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sertifitseerimisettevõte | Intertek Semko |
| Sisaldab akusid | No |
| Tihedus [mm] | 6.90 mm |
| Toitejuhe | Jah |
| Toitejuhtme arv | 1 |
| Toitejuhtme pikkus [m] | 4.0 m |
| Toitejuhtme soonte arv | 3 |
| Toitejuhtme suurus [mm²] | 1.5 mm² |
| Toitejuhtme tüüp | DTCL |
| Toitepinge [V] AC | 230 V |
| Tõmbetugevus [N] | >500 N |
| Toote tüüp | ECflex 100T |
| Töötemperatuur [°C] [Max] | 60 °C |
| Tooterühm | Küttematid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| UV-kaitsega | Ei |
| Väliskest | PVC |
| Väliskesta värv | Punane |
| Warranty type | 20-year full service warranty |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 3.86 Kilogram |
| Netokaal | 3.86 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 24.3 Liter |
| EAN/UPC | 5703466245194 |