BOCK, Motor component, Kit
097B82390
Compressors spare parts, Set-motor 75kW S/SS [PW50:50], Legacy BOCK ID: 82390
097B82390
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-motor 75kW S/SS [PW50:50] |
| Legacy BOCK ID | 82390 |
| Material Description | Set-motor 75kW S/SS [PW50:50] |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Kit |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 138.24 Kilogram |
| Netokaal | 138.24 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162909485 |