BOCK, Heater, Capacity regulator
097B82361
Compressors spare parts, Set-DCR22 CO2 24V DC retrof., Legacy BOCK ID: 82361
097B82361
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-DCR22 CO2 24V DC retrof. |
| Legacy BOCK ID | 82361 |
| Material Description | Set-DCR22 CO2 24V DC retrof. |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | c10dd66d-41db-4423-a88d-398b76db3c0b |
| SCIPi kausta tootenimi | SET-SHUT-OFF VALVE_1 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 24V DC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Capacity regulator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 8.2 Kilogram |
| Netokaal | 8.2 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162906972 |