BOCK, Motor component, Kit
097B82268
Compressors spare parts, Set-motor 30kW D/S {222mm}, Legacy BOCK ID: 82268
097B82268
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-motor 30kW D/S {222mm} |
| Legacy BOCK ID | 82268 |
| Material Description | Set-motor 30kW D/S {222mm} |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Kit |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 68.6 Kilogram |
| Netokaal | 68.6 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894170 |