BOCK, Connector, Valve
097B82165
Compressors spare parts, Set-shut-off valve ø16+5/8", Legacy BOCK ID: 82165
097B82165
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
| Legacy BOCK ID | 82165 |
| Material Description | Set-shut-off valve ø16+5/8" |
| Product line | Danfoss BOCK® |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Sisaldab akusid | No |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
| Ühenduse suurus [in] | 5/8 in |
| Ühenduse suurus [mm] | 16 mm |
| Ühenduse tüüp | Soldering/welding |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.2 Kilogram |
| Netokaal | 2.2 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162543245 |