BOCK, Heater, Capacity regulator
097B82007
Compressors spare parts, Set-cap.reg.DCR14 24V DC, Legacy BOCK ID: 82007
097B82007
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-cap.reg.DCR14 24V DC |
| Legacy BOCK ID | 82007 |
| Material Description | Set-cap.reg.DCR14 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | e5323742-fb09-4f29-87f7-546dacdbee9f |
| SCIPi kausta tootenimi | SET-CAP.REG._1 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 24V DC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Capacity regulator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.99 Kilogram |
| Netokaal | 2.99 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162893685 |