BOCK, Motor component, Kit
097B81436
Compressors spare parts, Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC, Legacy BOCK ID: 81436
097B81436
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC |
| Legacy BOCK ID | 81436 |
| Material Description | Set-INT69 EX2 motor p. 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | f5c6285c-a58d-422b-a1ea-b0e0c4773b4d |
| SCIPi kausta tootenimi | SET-INT69_1 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 24V DC |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Kit |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 300 Gram |
| Netokaal | 300 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162549216 |