BOCK, Heater, Crankcase heater
097B81252
Compressors spare parts, Set-Oils.Heat.160W 230V Ac/V2A, Legacy BOCK ID: 81252
097B81252
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-Oils.Heat.160W 230V Ac/V2A |
| Legacy BOCK ID | 81252 |
| Material Description | Set-Oils.Heat.160W 230V Ac/V2A |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1)6,6'-di-tert-butyl-2,2'-methylenedi-p-cresol (CAS no. 119-47-1)Boric acid (CAS no. 10043-35-3) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | 6adee5d9-097e-453e-aa8e-2211272b6a3d |
| SCIPi kausta tootenimi | SET-OILS.HEAT._1 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230V AC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Crankcase heater |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 110 Gram |
| Netokaal | 100 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162550625 |