BOCK, Connector, Valve
097B81159
Compressors spare parts, Set-solenoid coil 120V AC *EX, Legacy BOCK ID: 81159
097B81159
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-solenoid coil 120V AC *EX |
| Legacy BOCK ID | 81159 |
| Material Description | Set-solenoid coil 120V AC *EX |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 120V AC |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.152 Kilogram |
| Netokaal | 1.152 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894583 |