BOCK, Connector, Valve
097B81111
Compressors spare parts, Set-solen.coil 230V AC 50/60Hz, Legacy BOCK ID: 81111
097B81111
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-solen.coil 230V AC 50/60Hz |
| Legacy BOCK ID | 81111 |
| Material Description | Set-solen.coil 230V AC 50/60Hz |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230V AC |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 449 Gram |
| Netokaal | 449 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551592 |