BOCK, Heater, Capacity regulator
097B81102
Compressors spare parts, Set-CR10 110V DC, Legacy BOCK ID: 81102
097B81102
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-CR10 110V DC |
| Legacy BOCK ID | 81102 |
| Material Description | Set-CR10 110V DC |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 110V DC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Capacity regulator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 600 Gram |
| Netokaal | 600 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162893739 |