BOCK, Motor component, Kit
097B81088
Compressors spare parts, Set-motor+motor c.18,5kW S/SS, Legacy BOCK ID: 81088
097B81088
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
| Legacy BOCK ID | 81088 |
| Material Description | Set-motor+motor c.18,5kW S/SS |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Kit |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 64.2 Kilogram |
| Netokaal | 64.2 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551738 |