BOCK, Connector, Valve
097B81086
Compressors spare parts, Set-shut-off valve ø28+1 1/8", Legacy BOCK ID: 81086
097B81086
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-shut-off valve ø28+1 1/8" |
| Legacy BOCK ID | 81086 |
| Material Description | Set-shut-off valve ø28+1 1/8" |
| Product line | Danfoss BOCK® |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Sisaldab akusid | No |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
| Ühenduse suurus [in] | 1 1/8 in |
| Ühenduse suurus [mm] | 28 mm |
| Ühenduse tüüp | Soldering/welding |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.72 Kilogram |
| Netokaal | 1.72 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162551752 |