BOCK, Motor component, Kit
097B80956
Compressors spare parts, Set-motor 11kW S/SS (optim.), Legacy BOCK ID: 80956
097B80956
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-motor 11kW S/SS (optim.) |
| Legacy BOCK ID | 80956 |
| Material Description | Set-motor 11kW S/SS (optim.) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Kit |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 45.01 Kilogram |
| Netokaal | 45.01 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552490 |