BOCK, Heater, Capacity regulator
097B80932
Compressors spare parts, Set-cap.reg.CR84 230V AC, Legacy BOCK ID: 80932
097B80932
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-cap.reg.CR84 230V AC |
| Legacy BOCK ID | 80932 |
| Material Description | Set-cap.reg.CR84 230V AC |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230V AC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Capacity regulator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.86 Kilogram |
| Netokaal | 1.86 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162552698 |