BOCK, Motor component, Stator
097B80673
Compressors spare parts, Set-stator 4kW D/S, Legacy BOCK ID: 80673
097B80673
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-stator 4kW D/S |
| Legacy BOCK ID | 80673 |
| Material Description | Set-stator 4kW D/S |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230/400V 50Hz (280/460V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Stator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 13.92 Kilogram |
| Netokaal | 13.92 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162894668 |