BOCK, Motor component, Stator
097B80560
Compressors spare parts, Set-stator 30kW S/SS -fr.DK019, Legacy BOCK ID: 80560
097B80560
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-stator 30kW S/SS -fr.DK019 |
| Legacy BOCK ID | 80560 |
| Material Description | Set-stator 30kW S/SS -fr.DK019 |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Stator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 38.1 Kilogram |
| Netokaal | 38.1 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162554630 |