BOCK, Connector, Valve
097B70122
Compressors spare parts, Shut-off valve ø22+7/8", Legacy BOCK ID: 70122
097B70122
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Shut-off valve ø22+7/8" |
| Legacy BOCK ID | 70122 |
| Material Description | Shut-off valve ø22+7/8" |
| Product line | Danfoss BOCK® |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Sisaldab akusid | No |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
| Ühenduse suurus [in] | 7/8 in |
| Ühenduse suurus [mm] | 22 mm |
| Ühenduse tüüp | Soldering/welding |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.23 Kilogram |
| Netokaal | 1.23 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162889404 |