BOCK, Connector, Valve
097B51311
Compressors spare parts, Solenoid coil 110V DC, Legacy BOCK ID: 51311
097B51311
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Solenoid coil 110V DC |
| Legacy BOCK ID | 51311 |
| Material Description | Solenoid coil 110V DC |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 110V DC |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 150 Gram |
| Netokaal | 150 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895306 |