BOCK, Heater, Crankcase heater
097B50935
Compressors spare parts, Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A, Legacy BOCK ID: 50935
097B50935
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A |
| Legacy BOCK ID | 50935 |
| Material Description | Oils.heat.cpl.160W 230V AC/V2A |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230V AC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Crankcase heater |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 94 Gram |
| Netokaal | 94 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162892862 |