BOCK, Connector, Valve
097B50668
Compressors spare parts, Solenoid coil 230V AC, Legacy BOCK ID: 50668
097B50668
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Solenoid coil 230V AC |
| Legacy BOCK ID | 50668 |
| Material Description | Solenoid coil 230V AC |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 230V AC |
| Toote nimetus | Connector |
| Toote tüüp | Valve |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 141 Gram |
| Netokaal | 141 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895344 |