BOCK, Heater, Capacity regulator
097B08602
Compressors spare parts, Set-CR84 12V DC, Legacy BOCK ID: 08602
097B08602
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-CR84 12V DC |
| Legacy BOCK ID | 08602 |
| Material Description | Set-CR84 12V DC |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 12V DC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Capacity regulator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 580 Gram |
| Netokaal | 580 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162581933 |