BOCK, Electrical component, Start unloader
097B08511
Compressors spare parts, Set-start unl.SU81-4/5 24V DC, Legacy BOCK ID: 08511
097B08511
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
| Legacy BOCK ID | 08511 |
| Material Description | Set-start unl.SU81-4/5 24V DC |
| Product line | Danfoss BOCK® |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| SCIPi kausta nr | 535b499a-8b47-4aff-b755-5d2471b290da |
| SCIPi kausta tootenimi | SET-START UNL_1 |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 24V DC |
| Toote nimetus | Electrical component |
| Toote tüüp | Start unloader |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.44 Kilogram |
| Netokaal | 1.44 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162582169 |