BOCK, Heater, Crankcase heater
097B08028
Compressors spare parts, Set-Oils.Heat. 110-240V Ac, Legacy BOCK ID: 08028
097B08028
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Set-Oils.Heat. 110-240V Ac |
| Legacy BOCK ID | 08028 |
| Material Description | Set-Oils.Heat. 110-240V Ac |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 110-240V AC |
| Toote nimetus | Heater |
| Toote tüüp | Crankcase heater |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 110 Gram |
| Netokaal | 100 Gram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162584378 |