BOCK, Motor component, Stator
097B07918
Compressors spare parts, Stator 15kW S/SS, Legacy BOCK ID: 07918
097B07918
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmed | No |
| Kaubamärk | BOCK |
| Kirjeldus | Stator 15kW S/SS |
| Legacy BOCK ID | 07918 |
| Material Description | Stator 15kW S/SS |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | Danfoss BOCK® |
| Sisaldab akusid | No |
| Toiteallikas | 380-420V 50Hz (440-480V 60Hz) |
| Toote nimetus | Motor component |
| Toote tüüp | Stator |
| Tooterühm | Compressors spare parts |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 26.22 Kilogram |
| Netokaal | 26.22 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162895504 |