
Liblikventiilid, SBFV-FF-GF, PN 16, Äärik ajami jaoks, Äärik
065B7679
SBFV-FF G GF PN16/dp16 DN800
065B7679
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Äärikute materjal | Süsinikteras EN 10028-2 P265 GH |
| Ajamiääriku tüüp | F30 |
| Alternatiivne soojuskandja | Vesi-glükool kuni 50% |
| Avade arv | 2 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Max] | 16.00 bar |
| Diferentsiaalrõhu vahemik [bar] [Min] | 0.00 bar |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Funktsioon | Sisse/välja |
| Heakskiidetud standard | EN 10204 3.1N 12266 P10-P11-P12 & F20 |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | SBFV-FF G GF PN16/dp16 DN800 |
| Koonuse / pesa tihendusmaterjal | Roostevaba teras + PTFE |
| Kõrgus spindli ülemise otsani [mm] | 775.0 mm |
| Korpuse materjal | Süsinikteras EN 10028-2 P265 GH |
| Kvs-väärtused [m³/h] | 28000.00 m³/h |
| Läbimõõt [mm] | 800 mm |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -40 °C |
| Lekkekadu [% Kvs] | Lekkekadu A |
| Lubatud soojuskandja | District heating/cooling circulation water |
| Material Description | Butt.valve SBFV-FF G GF PN16/dp16 DN800 |
| Nimirõhk [bar] | 16 bar |
| Paigaldamise suund | Kõik |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pöördenurk [°] | 90 ° |
| Product line | 08 |
| Rakendus | Küte ja jahutus |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Rõhuklass | PN 16 |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja pH [Max] | 9 |
| Soojuskandja pH [Min] | 7 |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 240 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Spindli tihendusmaterjal | PTFE / grafiit / roostevaba teras / EPDM HT / Viton |
| Toimimise tüüp | Äärik ajami jaoks |
| Töömoment [Nm] | 14200 N-m |
| Toote tüüp | SBFV-FF-GF |
| Tooterühm | Liblikventiilid |
| Ühenduse tüüp | Äärik |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 240 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -40 °C |
| Ventiili ketta materjal | Süsinikteras EN 10028-2 P265 GH |
| Ventiili korpuse materjal | Süsinikteras EN 10028-2 P265 GH |
| Ventiili spindli materjal | Roostevaba teras X17CrNi16-2 |
| Ventiili suurus | DN 800 |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 962 Kilogram |
| Netokaal | 962 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428947497 |
| Proposition 65 | No Reproductive Toxins or Carcinogens |