
Pumbad, RSA
070-3249
Toote tüüp: RSA, Düüsi/surve väljund: L
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: RSA
070-3249
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 1 |
| Alustav pöördemoment [Nm] [Max] | 0.22 N-m |
| Astmete arv | 1 |
| Biokütuse segu | 100 |
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [l/h] | 2800 min-1, 7 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düüsi/surve väljund | L |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [W] | 70.0 W |
| Filtriala [cm²] | 75.0 cm² |
| Filtriklass [µm] | 150 |
| Filtritüüp | Rõngas |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Imemisliini vaakum [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Kiirus [rpm] [Max] | 3600 rpm |
| Kiirus [rpm] [Min] | 1400 rpm |
| Kirjeldus | RSA 40 |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
| lametihend/nupp võllil | 1 lametihend |
| Märkused | Pöörlemine ja düüsi/rõhu väljavool on määratud pumba võlli poolt vaadatuna. |
| Material Description | Del - RSA 040 M 2269 |
| Oil type | Petrooleum/Kergõli |
| Õlipumba kiirus [op/min] | 3600 op/min |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pöörlemine | R |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk [bar] [Max] | 21.00 bar |
| Rõhk [bar] [Min] | 5.50 bar |
| SCIPi kausta nr | 9886a09b-6093-4c78-a7a5-3cc9c004ff8a |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pumps - RSA 40 |
| Seeria | RS |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
| Sulgemisfunktsioon | Välja lülitamine |
| Surve keroseeniahel [Bar] [Max] | 12 bar |
| Surve toiteahel [bar] [Max] | 4 bar |
| Survevahemik Spetsiaalne Vedrutihvt [Max] | 5 bar |
| Survevahemik Spetsiaalne Vedrutihvt [Min] | 1 bar |
| Tehase survesäte [bar] | 7.0 bar |
| Toote tüüp | RSA |
| Tooterühm | Pumbad |
| Toruühendus | 2 toru |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Viskoossus [cSt] [Max] | 18.0 cSt |
| Viskoossus [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Võimsus [l/h] | 82.00 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Max] | 99 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Min] | 50 L/h |
| Võimsusrühm | 50-99 |
| Võlli läbimõõt [mm] | 8.000 mm |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.131 Kilogram |
| Netokaal | 2.13 Kilogram |
| Volume | 2.26 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425001284 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |