
Pumbad, RSA
070-3230
Toote tüüp: RSA, Düüsi/surve väljund: L
070-3230
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 1 |
| Alustav pöördemoment [Nm] [Max] | 0.22 N-m |
| Astmete arv | 1 |
| Biokütuse segu | 100 |
| CE-märgistus | No |
| Definitsioonipunkt [l/h] | 2800 min-1, 7 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düüsi/surve väljund | L |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [W] | 70.0 W |
| Filtriala [cm²] | 75.0 cm² |
| Filtriklass [µm] | 150 |
| Filtritüüp | Rõngas |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Imemisliini vaakum [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Kiirus [rpm] [Max] | 3600 rpm |
| Kiirus [rpm] [Min] | 1400 rpm |
| Kirjeldus | RSA 40 |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 6 tükki |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -25 °C |
| lametihend/nupp võllil | 1 lametihend |
| Märkused | Pöörlemine ja düüsi/rõhu väljavool on määratud pumba võlli poolt vaadatuna. |
| Material Description | RSA 040 M 2251 |
| Oil type | Petrooleum/Kergõli |
| Õlipumba kiirus [op/min] | 3600 op/min |
| Pakendi formaat | Multipakend |
| Pöörlemine | R |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk [bar] [Max] | 21.00 bar |
| Rõhk [bar] [Min] | 5.50 bar |
| SCIPi kausta nr | 40031d98-d1da-40e6-92aa-43b4111131a3 |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pumps - RSA 040 M 2251 |
| Seeria | RS |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | -10 °C |
| Sulgemisfunktsioon | Välja lülitamine |
| Surve keroseeniahel [Bar] [Max] | 12 bar |
| Surve toiteahel [bar] [Max] | 4 bar |
| Survevahemik Spetsiaalne Vedrutihvt [Max] | 5 bar |
| Survevahemik Spetsiaalne Vedrutihvt [Min] | 1 bar |
| Tehase survesäte [bar] | 7.0 bar |
| Toote tüüp | RSA |
| Tooterühm | Pumbad |
| Toruühendus | 1 toru |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 120 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Viskoossus [cSt] [Max] | 18.0 cSt |
| Viskoossus [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Võimsus [l/h] | 82.00 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Max] | 99 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Min] | 50 L/h |
| Võimsusrühm | 50-99 |
| Võlli läbimõõt [mm] | 10.000 mm |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 2.148 Kilogram |
| Netokaal | 2.147 Kilogram |
| Volume | 3.402 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425007408 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |