
Pumbad, BFPM 61 LE-S
071N4106
Toote tüüp: BFPM 61 LE-S, Düüsi/surve väljund: L, Mähise pinge [V]: 220 - 230, AC
071N4106
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 1 astme moduleeriv |
| Alustav pöördemoment [Nm] [Max] | 0.10 N-m |
| Astmete arv | 1 |
| Biokütuse segu | 100 |
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düüsi/surve väljund | L |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [W] | 40.0 W |
| Filtriala [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtriklass [µm] | 200 |
| Filtritüüp | Kassett |
| Heakskiit | CEUKCAIntertek Semko |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Imemisliini vaakum [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Kiirus [rpm] [Max] | 3450 rpm |
| Kiirus [rpm] [Min] | 400 rpm |
| Kirjeldus | BFPM61 L3 LE-S |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 6 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| lametihend/nupp võllil | 1 lametihend |
| Mähise pinge [V] | 220 - 230 |
| Mähise vool | AC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Märkused | Pöörlemine ja düüsi/rõhu väljavool on määratud pumba võlli poolt vaadatuna. |
| Märkused | To be operated with BFPM controller |
| Material Description | Fuel pump BFPM B 61 L3 LE-S, I-Pack |
| Oil type | Bio/Kerosene/Light |
| Õlipumba kiirus [op/min] | 3450 op/min |
| Pakendi formaat | Multipakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pöörlemine | L |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk [bar] [Max] | 28.00 bar |
| Rõhk [bar] [Min] | 5.00 bar |
| SCIPi kausta nr | 0e58cc83-eff4-4cee-9742-a70c654ed4fe |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pump BFPM 61 L3 |
| Seeria | BFPM |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 0 °C |
| Sulgemisfunktsioon | Katkestamine |
| Surve keroseeniahel [Bar] [Max] | 12 bar |
| Surve toiteahel [bar] [Max] | 2 bar |
| Täiturmootori tüüp | NC (Normally Closed – tavaolekus suletud) |
| Tehase survesäte [bar] | 32.0 bar |
| Toite pinge [V] [Max] | 240.0 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 220.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Max] | 253.0 V |
| Toite ülekoormuspinge [V] [Min] | 207.0 V |
| Toitepinge [V] | 230.0 V |
| Toote tüüp | BFPM 61 LE-S |
| Tooterühm | Pumbad |
| Toruühendus | 2 toru |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Viskoossus [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskoossus [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Võimsus [l/h] | 24.00 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Võimsusrühm | 0-24 |
| Võlli läbimõõt [mm] | 8.000 mm |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.97 Kilogram |
| Netokaal | 1.969 Kilogram |
| Volume | 2.002 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425090578 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |