
Pumbad, BFP 21 LE
071N2135
Toote tüüp: BFP 21 LE, Düüsi/surve väljund: L, Mähise pinge [V]: 24, DC
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: BFP 21 LE
071N2135
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| 1- või 2-astmeline | 1 |
| Alustav pöördemoment [Nm] [Max] | 0.10 N-m |
| Astmete arv | 1 |
| Biokütuse segu | 10 |
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Düüsi/surve väljund | L |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Energiatarve [W] | 42.0 W |
| Filtriala [cm²] | 11.0 cm² |
| Filtriklass [µm] | 200 |
| Filtritüüp | Kassett |
| Heakskiit | CEUKCADIN CERTCO |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Imemisliini vaakum [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Kiirus [rpm] [Max] | 3450 rpm |
| Kiirus [rpm] [Min] | 2400 rpm |
| Kirjeldus | BFP 21 L3L LE |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Korpuse kaitseaste | IP40 |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ladustamistemperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| lametihend/nupp võllil | 1 lametihend |
| Mähise pinge [V] | 24 |
| Mähise vool | DC |
| Mähise voolutarve [W] | 9 W |
| Märkused | Pöörlemine ja düüsi/rõhu väljavool on määratud pumba võlli poolt vaadatuna. |
| Material Description | Del -Oil pump BFP 21 L3LE 1 pipe, 24 VAC |
| Oil type | Petrooleum/Kergõli |
| Õlipumba kiirus [op/min] | 3450 op/min |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pöörlemine | L |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Rõhk [bar] [Max] | 16.50 bar |
| Rõhk [bar] [Min] | 7.00 bar |
| SCIPi kausta nr | f7a3d9f5-c783-43a4-84ec-d54732783baf |
| SCIPi kausta tootenimi | Oil pump BFP 21 |
| Seeria | BFP |
| Sisaldab akusid | No |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Soojuskandja temperatuur [°C] [Min] | 0 °C |
| Sulgemisfunktsioon | Katkestamine |
| Surve keroseeniahel [Bar] [Max] | 12 bar |
| Surve toiteahel [bar] [Max] | 2 bar |
| Täiturmootori tüüp | NC (Normally Closed – tavaolekus suletud) |
| Tehase survesäte [bar] | 10.0 bar |
| Toite pinge [V] [Max] | 26.4 V |
| Toite pinge [V] [Min] | 21.6 V |
| Toitepinge [V] | 24.0 V |
| Toote tüüp | BFP 21 LE |
| Tooterühm | Pumbad |
| Toruühendus | 1 toru |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Max] | 70 °C |
| Ümbritseva keskkonna temperatuur [°C] [Min] | -20 °C |
| Viskoossus [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskoossus [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Võimsus [l/h] | 24.00 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Võimsuse vahemik [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Võimsusrühm | 0-24 |
| Võlli läbimõõt [mm] | 8.000 mm |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 1.134 Kilogram |
| Netokaal | 1.133 Kilogram |
| Volume | 1.518 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425081767 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |