
Õlipõleti düüsid, OD B, 6 gal/h, 23.35 kg/h, 60 °, Semi solid
030B0127
6.00GAL 60B OD
030B0127
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 140 |
| Filtritüüp | Monelmetall filter |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 6.00GAL 60B OD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 6.00 gph 60° B OD ** |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Semi solid |
| pritsimismustri märgistus | B |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 28e6ee88-87e8-4899-8be6-9efe56f29e2e |
| SCIPi kausta tootenimi | OD - Nozzle - 0.00-6.00 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | OD B |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 23.35 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 6.00 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.035 Kilogram |
| Netokaal | 0.034 Kilogram |
| Volume | 0.02 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425006715 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |