
Õlipõleti düüsid, OD B, 15 gal/h, 60.44 kg/h, 45 °, Semi solid
030B0093
15.00GAL 45B OD
030B0093
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtritüüp | Ei ole |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 15.00GAL 45B OD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | 15.00GAL 45B OL ** |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Semi solid |
| pritsimismustri märgistus | B |
| Pritsimisnurk [°] | 45 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 1e43275f-62dd-46a2-b004-1f531f72447c |
| SCIPi kausta tootenimi | OD - Nozzle - 6.00-22.00 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | OD B |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 60.44 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 15.00 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.027 Kilogram |
| Netokaal | 0.026 Kilogram |
| Volume | 0.024 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425007439 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |