
Õlipõleti düüsid, HVO, 1.99 kg/h, 25.9 kW, 60 °, Solid
030B0607
25.9 kW/h 60° S HVO
030B0607
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 25.9 kW/h 60° S HVO |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 25.9 kW/h x 60° S HVO |
| Materjali tüüp | Messing |
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | S |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 8b80bfc8-e2f7-41d1-a936-4d264c6fc2cc |
| SCIPi kausta tootenimi | Nozzle HVO |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HVO |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 1.99 kg/h |
| Võimsus [kW] | 25.9 kW |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.00 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.035 Kilogram |
| Netokaal | 0.033 Kilogram |
| Volume | 0.025 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424539085 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |