
Õlipõleti düüsid, SR, 1 gal/h, 3.72 kg/h, 45 °, Solid
030F5920
1.00GAL 45SR CEN
030F5920
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 75 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.00GAL 45SR CEN |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 1.00 gph 45° SR CEN ** |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | SR |
| Pritsimisnurk [°] | 45 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | aee35f8c-910d-4bb2-be2d-092ba1a38cdc |
| SCIPi kausta tootenimi | OD-HR/SR Nozzle |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | SR |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 3.72 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.00 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.033 Kilogram |
| Netokaal | 0.032 Kilogram |
| Volume | 0.024 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425032981 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |