
Õlipõleti düüsid, HD, 2.5 gal/h, 9.55 kg/h, 80 °, Hollow
030H8036
2.50GAL 80HD
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: HFD/HD, SFD/SD
030H8036
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtri mešš | 120 |
| Filtritüüp | Roostevaba filter |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 2.50GAL 80HD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Del - 2.50GAL 80HD |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Materjali tüüp | Teras |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | HD |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 752c33e5-e7ce-4fc7-a03f-19be3adeaa1a |
| SCIPi kausta tootenimi | D-Steel Nozzles - HD |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 9.55 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 2.50 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.031 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.017 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425063039 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |