
Õlipõleti düüsid, HD, 1.75 gal/h, 6.69 kg/h, 80 °, Hollow
030H8030
1.75GAL 80HD
030H8030
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtri mešš | 120 |
| Filtritüüp | Roostevaba filter |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.75GAL 80HD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | 1.75GAL 80HD |
| Materjali tüüp | Teras |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | HD |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 752c33e5-e7ce-4fc7-a03f-19be3adeaa1a |
| SCIPi kausta tootenimi | D-Steel Nozzles - HD |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 6.69 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.75 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.03 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.017 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425064555 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |