
Õlipõleti düüsid, HFD, 0.45 gal/h, 1.74 kg/h, 80 °, Hollow
030H8006
0.45GAL 80HFD
030H8006
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Filtriklass [µm] | 30-40 |
| Filtritüüp | Topeltfilter (paagutus) |
| Heakskiit | UKCA |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.45GAL 80HFD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Material Description | 0.45GAL 80HFD |
| Materjali tüüp | Teras |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | HFD |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HFD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 1.74 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.45 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.028 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.019 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425064302 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |