
Õlipõleti düüsid, HD, 1.65 gal/h, 6.4 kg/h, 45 °, Hollow
030H4029
1.65GAL 45HD
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: HFD/HD, SFD/SD
030H4029
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtri mešš | 120 |
| Filtritüüp | Roostevaba filter |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.65GAL 45HD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Del - 1.65GAL 45HD |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Materjali tüüp | Teras |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | HD |
| Pritsimisnurk [°] | 45 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 752c33e5-e7ce-4fc7-a03f-19be3adeaa1a |
| SCIPi kausta tootenimi | D-Steel Nozzles - HD |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | HD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 6.40 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.65 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.03 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.017 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425064579 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |