
Õlipõleti düüsid, SFD, 1 gal/h, 3.87 kg/h, 80 °, Solid
030F8020
1.00GAL 80SFD
030F8020
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | No |
| ELi RoHS-vastavus | Yes |
| Filtriklass [µm] | 30-40 |
| Filtritüüp | Topeltfilter (paagutus) |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.00GAL 80SFD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | 1.00GAL 80SFD |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Materjali tüüp | Teras |
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | SFD |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | No |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | SFD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 3.87 kg/h |
| Võimsus [kW] | 0.0 kW |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.00 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.029 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Volume | 0.019 Liter |
| EAN/UPC | 5702425063312 |