
Õlipõleti düüsid, SD, 1.1 gal/h, 4.3 kg/h, 60 °, Solid
030F6022
1.10GAL 60SD
030F6022
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Jah |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 10 bar, 3.4 cSt, 840 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 30-40 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.10GAL 60SD |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 12 tükki |
| Kuju | Ümar |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | 1.10GAL 60SD |
| Materjali tüüp | Teras |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Üksikpakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | SD |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 8a22f537-43f0-416f-ab83-2907fb191ff1 |
| SCIPi kausta tootenimi | D-Steel Nozzles - SD |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | SD |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 4.30 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.10 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.031 Kilogram |
| Netokaal | 0.025 Kilogram |
| Volume | 0.018 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425063299 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |