
Õlipõleti düüsid, EH, 0.85 gal/h, 2.55 kg/h, 80 °, Hollow
030H8388
0.85GAL 80EH - 50 TK. BLISTERPAKEND
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: EH/ES
030H8388
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.85GAL 80EH - 50 TK. BLISTERPAKEND |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 0.85 gph 80° EH - 50 pcs. Blister |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | EH |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | e84078d1-39bf-40c0-9626-670a6871a338 |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 HFE OEM - Nozzle 0.65-1.10 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | EH |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 2.55 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.85 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.031 Kilogram |
| Netokaal | 0.03 Kilogram |
| Volume | 0.023 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425049583 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |