
Õlipõleti düüsid, EH, 0.55 gal/h, 1.65 kg/h, 80 °, Hollow
030H8380
0.55GAL 80EH - 50 TK. BLISTERPAKEND
030H8380
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| CEN | Ei |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.55GAL 80EH - 50 TK. BLISTERPAKEND |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 0.55 gph 80° EH Blister |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | EH |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 1d4ab911-3ddb-4e2e-8c8f-66a36f770d00 |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 HFE OEM - Nozzle 0.40-0.60 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | EH |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 1.65 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.55 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.032 Kilogram |
| Netokaal | 0.031 Kilogram |
| Volume | 0.023 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425049545 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |