
Õlipõleti düüsid, EH, 1.35 gal/h, 4 kg/h, 60 °, Hollow
030H6326
1.35 GAL 60° EH
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: EH/ES
030H6326
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 75 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.35 GAL 60° EH |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 1.35 gph 60° EH ** |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Hollow |
| pritsimismustri märgistus | EH |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 128fcc57-49a6-4de2-b90b-f71eda76684c |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 H F E - Nozzle 0.65-1.10 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | EH |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 4.00 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.35 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.034 Kilogram |
| Netokaal | 0.033 Kilogram |
| Volume | 0.025 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424052812 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |