
Õlipõleti düüsid, ES, 0.75 gal/h, 2.25 kg/h, 80 °, Solid
030F8386
0.75 GAL 80° ES - 50 TK. BLISTERPAKEND
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: EH/ES
030F8386
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.75 GAL 80° ES - 50 TK. BLISTERPAKEND |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Del - Nozzle 0.75 GPH 80° ES Blister |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | ES |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 72e9692f-4c26-4dc5-8e40-5668dec21660 |
| SCIPi kausta tootenimi | Nozzle 0.75 GPH 80° ES |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | ES |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 2.25 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.75 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.03 Kilogram |
| Netokaal | 0.029 Kilogram |
| Volume | 0.023 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425243332 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |