
Õlipõleti düüsid, ES, 1.35 gal/h, 4 kg/h, 80 °, Solid
030F8326
1.35 GAL 80° ES
Toode on tootmisest kõrvaldatud.
Toode ei ole enam ostmiseks saadaval, kuid selle kohta saate endiselt teavet, sealhulgas hooldusjuhendeid, jooniseid jne.
Kui otsite sarnast toodet, saate tutvuda teiste sama tootetüübi valikutega, külastades tootetüübi lehte.: EH/ES
030F8326
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | Yes |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 75 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Heakskiit | CE |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 1.35 GAL 80° ES |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 10 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 1.35 gph 80° ES |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | ES |
| Pritsimisnurk [°] | 80 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | 128fcc57-49a6-4de2-b90b-f71eda76684c |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 H F E - Nozzle 0.65-1.10 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | ES |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 4.00 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 1.35 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.034 Kilogram |
| Netokaal | 0.032 Kilogram |
| Volume | 0.024 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702424052744 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |