
Õlipõleti düüsid, ES, 0.75 gal/h, 2.25 kg/h, 60 °, Solid
030F6386
0.75 GAL 60° ES - 50 TK. BLISTERPAKEND
030F6386
Spetsifikatsioonid
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| CE-märgistus | No |
| Definitsioonipunkt [Kg/h] | 8.0 bar, 1.65 cSt, 790 kg/m³ |
| Definitsioonipunkt [USgal/h] | 7 bar, 3.4 cSt, 820 kg/m³ |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| EL-i RoHS-i erandi klausel | 6(a)-I6(c) |
| ELi RoHS-vastavus | Yes with exemptions |
| Filtriklass [µm] | 45 |
| Filtritüüp | Paagutus |
| Hiina RoHS-i vastavus | Yes |
| Kirjeldus | 0.75 GAL 60° ES - 50 TK. BLISTERPAKEND |
| Kogus vastavalt pakendi formaadile | 50 tükki |
| Kuju | Kooniline |
| LE tilkumisvastane ventiil | Ei |
| Material Description | Nozzle 0.75 GPH 60° ES Blister |
| Materjali tüüp | Messing |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Pakendi formaat | Tööstuspakend |
| Pritsimismuster | Solid |
| pritsimismustri märgistus | ES |
| Pritsimisnurk [°] | 60 ° |
| Product line | 02 |
| REACHi kandidaatainete loend | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIPi kausta nr | e84078d1-39bf-40c0-9626-670a6871a338 |
| SCIPi kausta tootenimi | 30 HFE OEM - Nozzle 0.65-1.10 gph |
| Sisaldab akusid | No |
| Toote tüüp | ES |
| Tooterühm | Õlipõleti düüsid |
| UL-klassifikatsioon | No |
| Võimsus [kg/h] | 2.25 kg/h |
| Võimsus [l/h] | 0.00 L/h |
| Võimsus [USgal/h] | 0.75 gal/h |
Üldised juhised
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| Brutokaal | 0.03 Kilogram |
| Netokaal | 0.027 Kilogram |
| Volume | 0.023 Liter |
Iseloomulik | Väärtus |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425243318 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |